Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Azotowy Dar Mikołajkowej Radości – dzielimy się dobrem
22.12.2021
Azotowy Dar Mikołajkowej Radości – dzielimy się dobrem

Po zeszłorocznym sukcesie akcji pracownicy Grupy Azoty Puławy po raz kolejny sprawią, że Święta Bożego Narodzenia dla wielodzietnych rodzin z Puław będą wyjątkowe. Akcja „Azotowy Dar Mikołajkowej Radości” jest już na finiszu!

Dwanaście rodzin z terenu miasta, podopiecznych  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach sporządziło i przekazało nam listę wymarzonych prezentów. Wśród naszych pracowników bardzo szybko wyłonili się liderzy, którzy wraz ze swoimi zespołami w krótkim czasie zakupili wszystkie upominki.

To jest przyjemna i przede wszystkim pożyteczna inicjatywa. Sam, dostarczając prezenty w ubiegłym roku widziałem, jak wielką radość one sprawiają. Dlatego teraz po ogłoszeniu drugiej edycji akcji nawet na chwilę się nie zawahałem i po raz kolejny zebrałem zespół, by obdarować potrzebujących – mówi jeden z liderów akcji.

Dobro powraca. Myślę, że to sformułowanie jest najlepszym motorem do działania przy tego typu wydarzeniach. Jestem niezmiernie dumny, że pracownicy naszej spółki postanowili kontynuować zeszłoroczną akcję, robiąc coś wyjątkowego dla potrzebujących. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym możemy się na chwilę zatrzymać i skupić na tym, co najważniejsze. To bardzo ważne, że obdarowane przez nas rodziny będą mogły w wyjątkowy sposób spędzić ten świąteczny czas – mówi prezes Grupy Azoty Puławy Tomasz Hryniewicz.

Wyszukiwarka