Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Praca w Grupie Azoty Puławy
Praca w Grupie Azoty Puławy

Grupa Azoty Puławy wierzą, że największym kapitałem firmy są jej pracownicy. Dlatego zapewnienie im optymalnych warunków pracy dającej satysfakcję i zadowolenie to dla Spółki – będącej jednym z największych pracodawców na Lubelszczyźnie - ważny cel.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią aktualnych ofert pracy w Grupie Azoty Puławy.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Grupie Azoty Puławy, a aktualnie nie ma ofert pracy dla Ciebie, masz możliwość zgłoszenia się do rekrutacji ciągłej, wypełniając formularz aplikacyjny. W tej strony Twoje dane trafią do internetowej bazy kandydatów - głównego źródła, z którego korzystamy przy poszukiwaniu kandydatów do pracy.

Jeśli chcesz zaktualizować dane podane w formularzu, podaj swój adres e-mail. Na twoją skrzynkę mailową trafi link, który pozwoli Ci przejść do własnego formularza i wprowadzić w nim zmiany. Logując się, w podobny sposób możesz również usunąć swoją aplikację z bazy.

Dlaczego Grupa Azoty PuławyRozwiń

Stabilność zatrudnienia
Grupa Azoty Puławy dba o swoich pracowników – niewielu z nich decyduje się na zmianę pracy. Dobra sytuacja finansowa Spółki oraz jej pozycja na rynku sprawiają, że to wiarygodny pracodawca.

Rozwój
W przypadku nowych wakatów zawsze w pierwszej kolejności poszukujemy pracowników wewnątrz firmy. Większość kadry menedżerskiej Grupy Azoty Puławy wywodzi się spośród pracowników Spółki.

Zarobki
Doceniamy wkład pracowników w osiągnięcia Spółki i dzielimy się z nimi zyskami – naszym podziękowaniem za ich wysiłek i zaangażowanie są atrakcyjne płace. Obok płacy zasadniczej pracownicy otrzymują premie oraz wiele nagród i dodatków.

Podnoszenie kwalifikacji
Regularnie szkolimy naszych pracowników na kursach i szkoleniach oraz dofinansowujemy kursy językowe i studia podyplomowe. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników jest kluczowe dla utrzymania przewagi konkurencyjnej.

Szeroki pakiet socjalny
W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych proponujemy pracownikom m.in. dofinansowanie do wczasów oraz do wypoczynku dzieci pracowników, nisko oprocentowane pożyczki mieszkaniowe, wsparcie w trudnych sytuacjach losowych. Pracownicy Grupy Azoty Puławy mają też możliwość przystąpienia do programu grupowego ubezpieczenia.

Bezpieczeństwo
Nasz zintegrowany system ratowniczy obejmuje działalność wewnętrznej jednostki straży pożarnej specjalizującej się w ratownictwie chemicznym oraz funkcjonowanie całodobowej Stacji Ratownictwa Medycznego na terenie Spółki. Przede wszystkim jednak w codziennej pracy staramy się zapobiegać awariom i wypadkom przez zapewnianie właściwego poziomu przeszkolenia pracowników oraz dobrą jakość i sprawność narzędzi pracy. Nasze wysiłki docenił Centralny Instytut Ochrony Pracy, który przyznał nam Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy.

Zdrowie
Opiekę medyczną nad pracownikami Grupy Azoty Puławy sprawuje Luxmed. W ramach opłacanego przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego finansowana jest podstawowa i specjalistyczna opieka medyczna, diagnostyka, rehabilitacja oraz profilaktyka.
 

Co cenimy u pracowników?Rozwiń

Profesjonalizm
Praca w dużej, rozwijającej się firmie jest pełna wyzwań. By im sprostać, konieczna jest kompetencja w swojej dziedzinie oraz chęć ciągłego doskonalenia.

Współpracę
Kluczowe znaczenie w Grupie Azoty Puławy mają takie umiejętności, jak praca w grupie, zespołowe wykonywanie zadań oraz rozwiazywanie problemów. Wpływają one nie tylko na wzrost efektywności, lecz także budują dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Zaangażowanie
Motywacja jest kluczem do sukcesu. Zaangażowany pracownik to pracownik odpowiedzialny i godny zaufania, taki, który dba o jakość swojej pracy i jej efekty.

Kogo poszukujemyRozwiń

Najczęściej poszukujemy pracowników produkcyjnych – absolwentów szkół średnich technicznych, kierunków mechanicznych i chemicznych.

U kandydatów na stanowiska produkcyjne cenimy również doświadczenie w pracy przy remontach maszyn.

Jako duża firma zatrudniamy jednak specjalistów wielu różnych dziedzin. Aby dowiedzieć się szczegółów, zapoznaj się ze schematem organizacyjnym.

Wyszukiwarka